-Opisy produktów do sklepu internetowego na zlecenie - eCopywriting.pl

Tu jesteś: Strona główna » Usługi » Opisy produktów

Zwiększ sprzedaż dzięki błyskotliwym opisom produktów

opisy produktów do sklepu internetowego

Prowadzisz sklep internetowy lub w inny sposób handlujesz w Sieci i małym kosztem chcesz zwiększyć zyski? Możesz to zrobić dzięki atrakcyjnym i unikalnym opisom produktów. Z punktu widzenia użytkownika i wyszukiwarki są one obecnie koniecznością dla każdego sklepu internetowego, który chce być konkurencyjny.

Opisy produktów - konieczność w Twoim sklepie WWW

Oryginalne i niepowtarzalne opisy produktów powinny być jedną z podstawowych inwestycji już w momencie powstania sklepu internetowego. Bez nich nie ma co liczyć na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Mamy tego świadomość, dlatego pieczołowicie dbamy o ich optymalizację pod kątem pozycjonowania – wiemy, jak pisać, aby tekst był perswazyjny dla odbiorcy i zarazem dobrze widzialny dla robotów wyszukiwarki.

Pod żadnym pozorem nie można kopiować opisów produktów – ani od producenta, ani od konkurencji. Nawet jeśli autor tekstów wyraził zgodę na ich dowolne użycie, to umieszczenie istniejących już gdzieś w Sieci tekstów w sklepie internetowym znacznie zwiększa ryzyko nałożenia kary od Google, która kończy się obniżeniem pozycji w wynikach wyszukiwania, a czasami nawet wykasowaniem strony z indeksu.

Unikalne opisy produktów do sklepu internetowego to praktycznie przymus. Zamawiając je z niepewnego źródła, kopiując z innych stron lub zlecając niedoświadczonej osobie pozbawionej wiedzy z copywritingu, webwritingu i pozycjonowania, narażasz swój biznes na szwank.

Jedynym rozwiązaniem, które pozwala uniknąć tego czarnego scenariusza, jest stworzenie niepowtarzalnych i sugestywnych opisów.

Korzyści:

  • ciekawe z punktu widzenia klienta źródło informacji na temat tego, co kupuje – dzięki opisom użytkownik poszukujący w sklepie interesującego go towaru może lepiej zorientować się w asortymencie i dokładniej dopasować produkt do swoich wymagań.
  • lepszą konwersję – użytkownik, który z ciekawością czyta znajdujący się na stronie opis tekst, jest bardziej skory do kupna. Przekonujący język i znajomość technik sprzedażowych z powodzeniem go do tego nakłaniają.
  • zaufanie ze strony wyszukiwarek internetowych – zasada jest prosta: im więcej wartościowej treści na stronie WWW, tym większe zaufanie ze strony wyszukiwarek internetowych.
  • wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania – Google przychylniej patrzy na strony internetowe z unikalnym i atrakcyjnym contentem, który stanowi jeden z ważnych czynników wpływających na pozycje zajmowane w wynikach wyszukiwania.
  • większą liczbę klientów – wyższe pozycje uzyskane dzięki opisom produktów oznaczają więcej klientów, którym możesz przedstawić swoją ofertę.
  • większe zyski – wszystko razem prowadzi do jednego; tego, na czym Ci najbardziej zależy, czyli lepszej sprzedaży i większych zysków.

Pozwól poznać swój produkt

Nudny opis sprawia, że klient jest bierny i nie podejmuje działań zmierzających do kupna. A przecież tego chcesz, prawda? Cały czas dążysz do tego, żeby Twoje produkty sprzedawały się coraz lepiej. Nie marnuj czasy ani pieniędzy – postaw na niebanalne i przyciągające opisy produktów, które ciekawie i sugestywnie kierują klienta w pożądanym kierunku – ku sprzedaży, wprost do Twoich zysków.

Wykorzystaj możliwość, aby zaprezentować produkt z dobrej strony i w atrakcyjny sposób. Nie zmarnuj tej okazji! We współpracy z nami zaopatrz się w błyskotliwe opisy produktów, które sprzedają i odróżniają Twój sklep od konkurencji.

Potrafimy zwięźle przedstawić korzyści płynące z Twojego produktu i przekonać klienta o jego wartości. Za pomocą perswazyjnych opisów zmieniamy biernego odbiorcę w aktywnego konsumenta, który czuje, że powinien nabyć Twój produkt. Pozbawiając się wysokiej jakości opisów, rezygnujesz ze skutecznego komunikatu sprzedażowego, który nawoływałby klienta do działania.

Trafiamy do grupy docelowej, do której kierujesz swoją ofertę. Za pomocą słów zdobywamy zaufanie klienta i wykorzystujemy je z myślą o Twoich zyskach. Nawiązujemy z nim bliską relację i przekonujemy, że warto kupić to, co masz mu do zaoferowania.

Skorzystaj z umieszczonego poniżej formularza kontaktowego i napisz, jakiego typu opisu produktów Cię interesują, a my przedstawimy naszą propozycję.

Zamów darmową wycenę

USŁUGI: Artykuły tematyczne » Redagowanie serwisów » Prowadzenie blogów » Ebooki » Teksty zapleczowe » Opisy produktów » Teksty na strony firmowe » Oferty handlowe

Co zyskujesz

opisy produktów do sklepu internetowego

wyższe pozycje

większa sprzedaż

wyzsze zyski