Tu jesteś: Strona główna » Usługi » Pisanie ebooków

Pisanie ebooków

Ebooki to dłuższa forma dystrybucji treści, niemniej bardzo wartościowa. Warto ją docenić szczególnie dzisiaj, kiedy Google coraz przychylniej patrzy na strony z dużą ilością wysokiej jakości contentu.

Ebooki łączą przyjemne z pożytecznym - z jednej strony są ciekawe i dobrze się je czyta, a z drugiej zawierają przydatne i praktyczne informacje. Atrakcyjna jest również forma ebooków, gdyż zawierają liczne elementy graficzne i ikonograficzne, które łatwo się przyswaja. Ich wartość merytoryczna decyduje, że są skutecznym narzędziem w kreowaniu Twojego wizerunku. Udostępniając swoim odbiorcom fachowego ebooka z profesjonalnymi poradami z Twojej niszy, automatycznie zyskujesz w ich oczach i zdobywasz cenne zaufanie.

Wszystko to sprawia, że ebooki to jeden z najważniejszych elementów strategii content marketingowej. Jako eCopywriting zajmujemy się ich tworzeniem - projektujemy je od podstaw lub piszemy ich treść.

Chcesz zamówić ebooka? Skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do nas wiadomość.

Cena ustalana indywidualnie.


USŁUGI: Artykuły tematyczne » Redagowanie serwisów » Prowadzenie blogów » Ebooki » Teksty zapleczowe » Opisy produktów » Teksty na strony firmowe » Oferty handlowe

Składam zamówienie