O nas

Świetnie, że jesteś! Miło, że chcesz dowiedzieć się o nas więcej i sprawdzić, kim jesteśmy. W takim razie poznaj zespół i historię eCopywriting!

Marta Borkowska

Najmłodsza stażem w naszej agencji copywriterskiej – w zespole od 2021 r. Specjalistka od social media i visual contentu.

Franciszek Budzbon

Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UMK (spec. Branding i PR). Zbiera branżowe doświadczenie od 2009 r. w eCopywriting od 2013 r.

Karol Leszczyński

Właściciel i założyciel eCopywriting. Przez jego ręce przechodzi każdy tekst. Copywriter i redaktor od 2008 r.

Dostarczamy treści od 2008 r.

Nasza historia zaczęła się w 2008 r. – wówczas powstała firma eCopywriting. Początkowo zajmowaliśmy się korektą i redakcją treści, ale szybko rozszerzyliśmy usługi o tworzenie contentu i właśnie one są dzisiaj głównym elementem naszej oferty.

Trzon zespołu naszej agencji copywriterskiej tworzą 4 zatrudnione na stałe osoby, jednak regularnie współpracujemy także z zewnętrznymi copywriterami, redaktorami i korektorami, którzy pomagają nam w realizacji zleceń.


Jakość bazująca na doświadczeniu

Tworzenie treści to zajęcie kreatywne, jednak — naszym zdaniem — wymaga podejścia procesowego. Korzystając z doświadczenia, wiedzy i odpowiednich narzędzi, stworzyliśmy przejrzyste procedury tworzenia contentu, które pozwalają nam na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.