Opisy produktów do sklepu internetowego

Skuteczne w sprzedaży i pozycjonowaniu.

Język korzyści

Piszemy opisy produktów, które sugestywnie wskazują na praktyczne korzyści wynikające z zakupu Twoich wyrobów lub usług.

Wsparcie sprzedaży

Tworzymy treści bazujące na fachowej wiedzy na temat zachowań konsumenckich, które skutecznie wspierają sprzedaż Twoich produktów.

Skuteczna komunikacja

Oferujemy pisanie opisów produktów dostosowanych do wizerunku Twojego sklepu internetowego i branży, w której działa.

Optymalizacja SEO

Dostarczamy opisy produktów zoptymalizowane pod kątem SEO, które wspomagają pozycjonowanie Twojej strony e-commerce.

Profesjonalne opisy produktów do sklepu online

Chcesz pozytywnie zaskakiwać swoich klientów i sprzedawać więcej?

Powierz nam wykonanie opisów produktów w Twoim sklepie internetowym!

Opisy produktów, które działają

Wiemy, na czym polega tworzenie opisów produktów, które spełniają swoje zadanie, czyli wspomagają pozycjonowanie i sprzedaż w Twoim sklepie internetowym.

Opisy bazujące na nauce

Korzystamy ze zdobyczy nauki, aby pisać skuteczne opisy produktów dla branży e-commerce, a także do sklepów stacjonarnych. Psychologia, socjologia, lingwistyka i kognitywistyka to dziedziny naukowe, które dają nam podstawy do tworzenia treści działających na zachowania i decyzje Twoich klientów.

Informacje i korzyści

Jeśli nie przedstawiasz użytkownikowi najważniejszych informacji o produkcie w zachęcający sposób, szanse na skuteczną sprzedaż znacznie się zmniejszają. Dzięki oryginalnym opisom Twoi klienci rozumieją wartość Twojej oferty.

opis produktu

Dlaczego warto zlecić nam pisanie opisów produktów?

Oto niektóre argumenty przemawiające za współpracą z nami!

seo, zyski, wzrostseo, zyski, wzrost
Wykonanie na najwyższym poziomie

Podchodzimy do tworzenia opisów produktów holistycznie. Dostarczamy Ci kompletne, zredagowane teksty o wysokiej wartości merytorycznej, językowej i marketingowej.

komunikacja, klienci, reklama, marketing, widoczność, wizerunek
Spójna komunikacja

Przed przystąpieniem do pisania dokładnie analizujemy i poznajemy Twoją markę oraz wymagania, jakie przed nami stawiasz. To konieczne, aby przygotować teksty dopasowane do Twoich celów.

Korzystna cena

Działamy efektywnie i na wysokich obrotach, dlatego możemy Ci zaproponować wysoką jakość, która idzie w parze z atrakcyjnymi cenami. Oferujemy pisanie opisów produktów do sklepu internetowego już od 18 zł za każde 1000 zzs.!

Wsparcie SEO

Czy wiesz, że opisy produktów są jednym z ważnych elementów budujących autorytet Twojego sklepu w Google? To długofalowa inwestycja, która zwraca się poprzez wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

nagroda, marketing, odznaka, sprzedaż, wizerunek
Poprawa wizerunku

Profesjonalne i angażujące opisy produktów, które w atrakcyjny sposób przedstawiają korzyści z ich użytkowania, budują rzetelny wizerunek Twojego sklepu. Dzięki naszym treściom klienci bardziej Ci ufają i są skłonni do zakupu.

Generowanie ruchu

Zoptymalizowane pod kątem SEO i zachęcające do kupna produktów opisy niskim kosztem pozwolą Ci na pozyskanie nowych użytkowników, czyli potencjalnych klientów do Twojego sklepu internetowego.

seo, research, informacje, marketing, widoczność, sprzedaż
Zwiększenie widoczności

Pokaż się klientom i wyszukiwarkom z jak najlepszej strony! Buduj profesjonalny wizerunek i wzmacniaj widoczność w Google poprzez wzbogacanie sklepu o oryginalne i wartościowe opisy produktów.

seo, zyski, wzrost
Wyższe zyski

Wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania i skuteczność pod względem sprzedażowym przynoszą najważniejsze rezultaty, jakich oczekujesz, czyli poprawiają zyski Twojego sklepu internetowego.

18 zł

/1000 zzs.

W cenie otrzymujesz:

 • profesjonalne, wysokiej jakości treści gotowe do publikacji,
 • gwarancję oryginalności (raport antyplagiatowy na życzenie),
 • redakcję i korektę,
 • jedną turę ewentualnych poprawek,
 • możliwość dodania tekstu w panelu CMS (np. WordPress, Joomla!, własne oprogramowanie),
 • 100% poprawności językowej,
 • atrakcyjne i spójne z treścią grafiki,
 • przeniesienie praw autorskich,
 • dobór słów kluczowych,
 • analizę konkurencji,
 • research,
 • optymalizację SEO,
 • personalizację treści pod kątem określonych odbiorców.

Przy projektowaniu stron internetowych potrzebuję tekstów, które pasują do koncepcji wizualnej danej witryny, dobrze konwertują i są po prostu ciekawie napisane. Dzięki współpracy z eCopywriting otrzymuję je zawsze na czas.

Piotr
Stasiak

UX/UI designer, właściciel agencji Effective Designs.

Co miesiąc zamawiam paczkę artykułów sponsorowanych, które wykorzystuję w celach promocyjnych. Efekty i odbiór treści są świetne, dlatego z czystym sumieniem mogę zarekomendować agencję copywriterską eCopywriting.

Dariusz
Sokołowski

Właściciel agencji modelingowej Infernal.

Prowadzę agencję interaktywną zajmującą się tworzeniem stron internetowych i pozycjonowaniem. Gdy potrzebujmy treści na projektowane przez nas witryny lub wartościowych artykułów pozycjonujących, korzystamy ze wsparcia eCopywriting.

Krzysztof
Czukiewski

Właściciel agencji marketingowej CPSystem.

Opisy produktów FAQ

Odpowiedź na to pytanie zależy od ich liczby i długości. Krótkie opisy produktów lub dłuższe w pojedynczych egzemplarzach jesteśmy stworzyć w ciągu jednego dnia roboczego. Terminy zawsze ustalamy indywidualnie.

Tak, dla stałych klientów i osób, które decydują się na większe zamówienie, przewidujemy atrakcyjne rabaty cenowe.

Jak najbardziej – daj znać, z jakiej branży życzysz sobie przykłady, a dostarczymy Ci je.

Tak – każdy opis sprawdzamy pod kątem oryginalności profesjonalnym programem antyplagiatowym. Jeśli sobie życzysz, możemy dołączyć raport potwierdzający niepowtarzalność treści.