Błyskotliwe teksty marketingowe

Tworzymy treści, które przekonują i sprzedają.

Zamów skuteczne
teksty marketingowe

Profesjonalizm i doświadczenie

Specjalizujemy się w tworzeniu tekstów marketingowych. Nasza agencja copywriterska ma wieloletnie doświadczenie na tym polu, które gwarantuje najwyższą jakość usług.

Efektywność

Tworzymy teksty, które przekonują do zakupu. Nasze treści marketingowe efektywnie zwiększają sprzedaż i zyski z Twojej działalności niezależnie od branży, w której działasz.

Kreatywność

Nasza kreatywność nie zna granic. Tworzymy unikalne teksty, które wyróżniają się na tle konkurencji, a zarazem realizują Twojej cele biznesowe.

Dostosowanie do klienta

Piszemy teksty marketingowe dostosowane do potrzeb i oczekiwań Twoich klientów. Znamy język i wymagania Twojej grupy docelowej.

Jakich tekstów marketingowych możesz oczekiwać?

Postaw na jakość, profesjonalizm i doświadczenie.

Unikalność

Zależy Ci na wyjątkowych tekstach marketingowych, które są spójne z Twoją marką? Tworzymy treści wyróżniające się na tle konkurencji i przyciągające uwagę klientów.

Zaufanie klienta

Twoja firma zasługuje na dobrą reputację. Dostarczamy teksty, które budują autorytet i pozwalają Twojej marce zyskać zaufanie klientów, jednocześnie zachowując wysoki standard komunikacji.

Zyski

Masz dosyć przeciętnych wyników i chcesz zobaczyć realny wpływ na sprzedaż? Nasze teksty marketingowe są zaprojektowane tak, aby konwertować czytelników w lojalnych klientów i zwiększyć Twój ROI.

Dlaczego warto zlecić nam tworzenie ofert handlowych?

Wykonujemy naszą pracę z pasją i zaangażowaniem. Tworzymy teksty, które budują silny wizerunek Twojej marki i zwiększają Twoją sprzedaż.

Perswazja

Chcesz, żeby Twoje teksty nie tylko informowały, ale również przekonywały, prawda? Wiemy o tym, dlatego do tworzenia treści wykorzystujemy zasady perswazji i psychologii sprzedaży, prowadząc klienta przez cały proces zakupowy.

Stawiamy na wartości

Nas też męczy nachalny i powtarzalny marketing. Dlatego tworzymy teksty skoncentrowane na dostarczaniu wartości Twoim klientom, którzy zyskują poczucie, że opłaca im się skorzystać właśnie z Twoich produktów czy usług.

Estetyka i spójność

Dobrze wiesz, że tekst i grafika powinny iść w parze. Dostarczamy Ci treści marketingowe, które doskonale współgrają z elementami wizualnymi, tworząc spójny i porywający przekaz, który oddziałuje na zmysły odbiorcy.

Elastyczność

Od technologii po turystykę, od finansów po modę – dostosowujemy język do Twoich wymagań. Dzięki temu możesz mieć pewność, że teksty marketingowe są spójne z charakterem Twojej firmy i skutecznie oddziałują na Twoich potencjalnych klientów.

Dla kogo tworzymy teksty marketingowe?

Mali
przedsiębiorcy

Średnie i
duże firmy

Osoby
prywatne

Instytucje
i organizacje

Przy projektowaniu stron internetowych potrzebuję tekstów, które pasują do koncepcji wizualnej danej witryny, dobrze konwertują i są po prostu ciekawie napisane. Dzięki współpracy z eCopywriting otrzymuję je zawsze na czas.

Piotr
Stasiak

UX/UI designer, właściciel agencji Effective Designs.

Co miesiąc zamawiam paczkę artykułów sponsorowanych, które wykorzystuję w celach promocyjnych. Efekty i odbiór treści są świetne, dlatego z czystym sumieniem mogę zarekomendować agencję copywriterską eCopywriting.

Dariusz
Sokołowski

Właściciel agencji modelingowej Infernal.

Prowadzę agencję interaktywną zajmującą się tworzeniem stron internetowych i pozycjonowaniem. Gdy potrzebujmy treści na projektowane przez nas witryny lub wartościowych artykułów pozycjonujących, korzystamy ze wsparcia eCopywriting.

Krzysztof
Czukiewski

Właściciel agencji marketingowej CPSystem.

Treści marketingowe FAQ

Teksty marketingowe to nieodzowny element dzisiejszego świata promocji i reklamy. Są niczym paliwo dla wszelkich działań promocyjnych, stanowiąc podstawę skutecznej komunikacji między marką a odbiorcą. Ich celem jest informowanie o Twoich produktach, usługach czy wartościach firmy, budowanie relacji z klientem i wpływanie na jego decyzje zakupowe.

Teksty marketingowe mają wiele twarzy – mogą się ukrywać w treściach publikowanych na stronach internetowych firm, w e-mailach sprzedażowych, postach na social media, opisach produktów, artykułach na blogach czy nawet w scenariuszach filmów reklamowych. Każdy z nich pełni swoją specyficzną rolę, ale łączy je jedno – mają przekonać do Twojej marki, produktu czy usługi. Za naszymi tekstami marketingowymi stoją doświadczeni copywriterzy, którzy doskonale wiedzą, jak skutecznie wpływać na odbiorców za pomocą słów.

Jako specjaliści od copywritingu wiemy, jak skonstruować treści, które zaciekawiają odbiorcę, zwracają jego uwagę na Twój produkt lub usługę i skłaniają do podjęcia konkretnego działania. Dostosowujemy teksty charakteru Twojej marki, jej misji i wartości, a także do specyfiki Twojej grupy docelowej. Zlecanie nam tworzenia treści marketingowych na zamówienie daje Ci także pewność, że będą napisane zgodnie z zasadami psychologii sprzedaży.

Tworzymy treści marketingowe zgodnie z precyzyjnie ustalonymi procedurami i standardami copywriterkimi. Każdy tekst powstaje w kilku etapach, które w przypadku copywritingu można podzielić na fazę przygotowawczą, pisarską i redakcyjną.

Na etapie przygotowań poznajemy Twojego odbiorcę i określamy Twoje cele komunikacyjne. To czas na odpowiedź na pytania: Kim jest Twój odbiorca? Jakie ma potrzeby i oczekiwania? Jakie cele chcesz osiągnąć za pomocą tekstu? 

Następnie przystępujemy do fazy kreatywnej. Tu zaczyna się prawdziwa magia tworzenia treści. Dobrze przygotowany tekst marketingowy generuje przemyślany przekaz, który ma za zadanie przekonać odbiorcę do podjęcia konkretnej akcji. 

W ostatnim etapie, czyli fazie redakcyjnej, tekst sprawdzamy tekst pod kątem stylistycznym, gramatycznym i merytorycznym. Korzystać z umiejętności naszych profesjonalnych redaktorów i korektorów, aby treść był zarówno angażujących i błyskotliwy, jak i poprawny językowo.

Teksty marketingowe na zamówienie to rozwiązanie dla Ciebie niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy zarządzasz wielką korporacją. Jeśli chcesz dotrzeć do swoich odbiorców, skorzystaj z profesjonalnie przygotowanych treści marketingowych.

Zlecanie nam pisania tekstów marketingowych zapewnia Ci wygodę i daje gwarancję profesjonalnego wykonania. Tworzymy dobre treści, które zawierają sprawnie zbudowane frazy i zachęcające slogany. Dogłębne zrozumienie specyfiki działalności firmy i Twoich klientów ułatwia nam osiąganie zadowalających rezultatów.

Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby zlecić pisanie tekstów marketingowych przed otwarciem nowego salonu fryzjerskiego, podczas wprowadzania na rynek innowacyjnego produktu technologicznego czy choćby na potrzeby promocji lokalnej pizzerii. W każdym z tych przypadków profesjonalnie przygotowane treści marketingowe mogą okazać się kluczem do sukcesu. Powierz ich wykonanie naszej agencji copywriterskiej!

Czym się wyróżnia dobry tekst marketingowy? Przede wszystkim powinien być napisany jasnym i zrozumiałym językiem, dostosowanym do odbiorcy. Jego ciekawa i angażująca treść skłania do refleksji i działania. Ważnym elementem jest tzw. call to action, czyli właśnie wezwanie do podjęcia jakiejś czynności. To ono skłania odbiorcę do określonej akcji – zakupu produktu, zapisania się na newsletter czy skontaktowania się z Twoją firmą. Właśnie takie teksty od nas otrzymujesz. Tworzymy treści marketingowe, które pomagają w budowaniu relacji z klientami, zwiększają świadomość marki i ułatwiają osiągnięcie sukcesu rynkowego.